Cinsiyet:
Yaş: ile arası
Şehir:
İlanını bulamıyor musun ?


Bayan arkadaş arıyorumBir bayan için herşeyden önce güven gelir. Bulunduğu yere, konuştuğu kişiye güvenmek ve inanmak ister. Bu hassasiyetle Arkadasariyoruz.com bayan kullanıcılarımızın çekincelerini ve korkularını anlamaya çalışıp, daima ayrıcalıklı olmuştur. İlan sistemimizi kullanan bayan kullanıcılarımızın; Erkek arkadaş bulduklarını söyleyip, mutlu olduklarına dair binlerce mesaj aldık.

Bugün sizin gününüz olsun !
Korkularınızı, kuşkularınızı, endişelerinizi bir kenara atıp, mutluluğunuzu ertelemenize sebeb olan tüm kötü düşüncelerden kurtulun. Erkek arkadaş arama konusunda Arkadasariyoruz.com her anınızda yanınızda olacaktır.

Yeni nesil arkadaşlık ilan sitesi olan Arkadasariyoruz.com; Mevcut arkadaşlık sitelerinden farklı olarak hiç bir hizmet için ücret talep etmeden ve siteyi kullanma noktasında hiçbir üyelik şartı koşmadan arkadaş arayışınızı kolay ve eğlenceli hale getirmeye çalışıyor. Sizlere daha rahat bir sohbet ve arkadaşlık ortam sunmak adına yapılan tüm işlemler editörlerce kontrol edilip oluşabilecek herhangi bir rahatsızlık durumu da engellenmiş olunuyor.

Hizmetlerimizden faydalanmak ve arkadaş aramaya başlamak için üst menümüzü kullanabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak erkek arkadaş arıyorsanız "Erkekler" veya bayan arkadaş arıyorsanız "Bayanlar" sekmesini tıklayarak ilgili ilanlara ulaşabilir ve dileğiniz, tanışmayı arzu ettiğiniz ilan sahiplerinin ilanlarına mesaj yazarak sizinle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Mesaj yazarken sorumluluğu size ait olmak kaydıyla dilerseniz Whatsapp, Mico, Bip, Skype, facebook, twitter vb. sosyal sayfalarınızı veya gsm numaranızı yazarak ilan sahibinin veya o ilanı ziyaret eden diğer insanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bizimle zaman geçirdikçe hayatın bu kadar eğlenceli ve arkadaş bulmanın bu kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız.

Sorun, öneri veya görüşleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın..
Arkadasariyoruz.com

Bayan arkadaş ilanları