Cinsiyet:
Yaş: ile arası
Şehir:
İlanını bulamıyor musun ?


Arkadaş aramaArkadaş arama; Bilerek veya bilmeyerek hepimizin gündelik yaşamımızda yaptığı bir eylemdir. İnsanoğlu doğası gereki uzun sürede yaşamını yanlız sürdürmeyi beceremez. Mutlaka birilerine ihtiyaç duyar ve birileriyle temasa geçmek, iletişim kurmak ister. Dostlarımız, arkadaşlarımız, yakınlarımız olmasaydı emin olun hiç bir mutluluğun ve acınında anlamı olmazdı. Her insan mutluluğunu paylaşarak çoğaltmak, acılarını paylaşarak azaltmak ister.

Belki farkında değiliz ama evde, işte, okulda, gezerken, tozarken, oynarken, dans ederken hep birileriyle tanışma hali içindeyiz. Bu durumu insanlarla, yaşadığımız toplumla olan bağlarımızı güçlendirerek; yaşama tutunma, hayatımızın devamlılığı ve mutlu olma gibi sebeblerede bağlayabiliriz. Mutlu bir arkadaş çevresine sahip kişiler şık giyinir, daima bakımlı olur, güzel bakar, güzel konuşur hatta yediği yemeklerin tadında bile farklılıklar görecek şekilde sürekli ciddi değişimler içinde olur.

Yeni nesil arkadaşlık ilan sitesi olan Arkadasariyoruz.com; Mevcut arkadaşlık sitelerinden farklı olarak hiç bir hizmet için ücret talep etmeden ve siteyi kullanma noktasında hiçbir üyelik şartı koşmadan arkadaş arayışınızı kolay ve eğlenceli hale getirmeye çalışıyor. Sizlere daha rahat bir sohbet ve arkadaşlık ortam sunmak adına yapılan tüm işlemler editörlerce kontrol edilip oluşabilecek herhangi bir rahatsızlık durumu da engellenmiş olunuyor.

Hizmetlerimizden faydalanmak ve arkadaş aramaya başlamak için üst menümüzü kullanabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak erkek arkadaş arıyorsanız "Erkekler" veya bayan arkadaş arıyorsanız "Bayanlar" sekmesini tıklayarak ilgili ilanlara ulaşabilir ve dileğiniz, tanışmayı arzu ettiğiniz ilan sahiplerinin ilanlarına mesaj yazarak sizinle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Mesaj yazarken sorumluluğu size ait olmak kaydıyla dilerseniz facebook, twitter vb. sosyal sayfalarınızı veya gsm numaranızı yazarak ilan sahibinin veya o ilanı ziyaret eden diğer insanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz ve üyeliksiz arkadaş ilan sitesi Arkadasariyoruz.com sitesinin ne kadar eğlenceli ve keyifli olduğunu görmek için sitemizde dolaşmaya çıkmanızı şiddetle tavsiye edioruz. İlan vermek ve mesaj almak için sizde menümüzde bulunan "Ücretsiz ilan ver" linkini tıklayarak 2 dakika gibi kısa bir sürede ilanınızı oluşturabilirsiniz. Kısmetinizi başkasına kaptırmamak için acele etseniz iyi olur.

Sorun, öneri veya görüşleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın..
Arkadasariyoruz.com

Arkadaş ilanlar