Cinsiyet:
Yaş: ile arası
Şehir:
İlanını bulamıyor musun ?


Erkek arkadaş arıyorumBayan arkadaş arıyorum diyen binlerce erkek arkadaşımıza ücretsiz ve üyeliksiz hizmet veren Arkadasariyoruz.com sitemizi gezdikçe, bayan arkadaş bulmanın ne kadar kolay olduğunu görüp, birbirinden güzel bayan kullanıcılarımızla sohbet etmenin keyfine varacaksınız.

Kim bana bakar ki demeyin!
Çirkimim, param yok, arabam yok kızlar bana bakmaz gibi arabesk mazeretlerden kurtulun artık.. Hemen şimdi sizinde bir kız arkadaşınız olabilir.

Yeni nesil arkadaşlık ilan sitesi olan Arkadasariyoruz.com; Mevcut arkadaşlık sitelerinden farklı olarak hiç bir hizmet için ücret talep etmeden ve siteyi kullanma noktasında hiçbir üyelik şartı koşmadan arkadaş arayışınızı kolay ve eğlenceli hale getirmeye çalışıyor. Sizlere daha rahat bir sohbet ve arkadaşlık ortam sunmak adına yapılan tüm işlemler editörlerce kontrol edilip oluşabilecek herhangi bir rahatsızlık durumu da engellenmiş olunuyor.

Hizmetlerimizden faydalanmak ve arkadaş aramaya başlamak için üst menümüzü kullanabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak erkek arkadaş arıyorsanız "Erkekler" veya bayan arkadaş arıyorsanız "Bayanlar" sekmesini tıklayarak ilgili ilanlara ulaşabilir ve dileğiniz, tanışmayı arzu ettiğiniz ilan sahiplerinin ilanlarına mesaj yazarak sizinle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Mesaj yazarken sorumluluğu size ait olmak kaydıyla dilerseniz Whatsapp, Mico, Bip, Skype, facebook, twitter vb. sosyal sayfalarınızı veya gsm numaranızı yazarak ilan sahibinin veya o ilanı ziyaret eden diğer insanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bizimle zaman geçirdikçe hayatın bu kadar eğlenceli ve arkadaş bulmanın bu kadar kolay olduğuna şaşıracaksınız.

Sorun, öneri veya görüşleriniz için iletişim sayfamızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın..
Arkadasariyoruz.com

Erkek arkadaş ilanları