Cinsiyet:
Yaş: ile arası
Şehir:
İlanını bulamıyor musun ?

Sedef
PAYLAŞ:
Sedef ile isim analiziniz

Sedef: istanbullu tanışacak kızlar var
Cinsiyet Bayan
Yaş 23
Şehir İstanbul
İlişki durumu İlişkim yok
Telefon Belirtilmedi
E-mail * Gizli
AçıklamaGökhan diyor ki;
17.06.2020 / 16:43 / #ID:7334

Merhaba ben gökhan. doğumluyum, görme engelliyim. Türk dili ve edebiyatı üçüncü sınıf öğrencisiyim. soğuk bir kış gününde bir çocuk misali kar topu oynarken, kısacası hayatın her anında beraber olmak isterim. gokhanelma1@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
ercümend diyor ki;
/ 12:28 / #ID:4139

mrb Sedef evlenmedim ilk defa böyle birşeye cesaret ettim sayende eger kabul edersen sevinirim.
Gürkan diyor ki;
/ 11:18 / #ID:3145

benim için yaş farketmez yada nereli oldugunzdan ziyade nasıl bir bayan oldugunuz aşkı arayıp aramadıgınız önemli tabi eger bunları düşünen bayan güvenilir iyi niyetli temiz kalpli bir erkek arıyorsa. ciddiyim ciddi olan mesaj yazsın.
Ceyhun diyor ki;
/ 08:39 / #ID:777

benistanbulda yaşamıyorum ama sık gelip giden biri olaraks ana yazmaya karar verdim eger istersen yanışalım istanbullu kızlar bana göre diyebilirim yani buyuk şehir kızları farklı olur. istersen yazabilirsin.
gökkan diyor ki;
/ 09:13 / #ID:772

bendeistanbuldan kız arkadaş bulmak tanışmak konuşmak içim burdayım isteyen varsa bir bayanla arkadaşlık kurmak istiyorum sevgili yapmak istiyorum numara verebiliriz daha samimi konuşabiliriz dürüstce tabi bekliyorum.
fatih diyor ki;
/ 09:17 / #ID:754

istanbuldan erkek arkadaş arayan tanışacak kız arkadaşlar benim sevgilim yok burayı guzel buldum diye girdim temiz yer yani umarım bende gonlumdekini bulurum
Yükleniyor..


Sedef için mesaj gönder..


Mesaj yazarak Koşullarımızı kabul etmiş olursun.


BENZER İLANLAR