Cinsiyet:
Yaş: ile arası
Şehir:
İlanını bulamıyor musun ?

Rezzan
PAYLAŞ:
Rezzan ile isim analiziniz

Rezzan: aksaray arkadaşlık isteyen yanlız bir bayanım
Cinsiyet Bayan
Yaş 29
Şehir Aksaray
İlişki durumu İlişkim yok
Telefon Belirtilmedi
E-mail * Gizli
AçıklamaEmre diyor ki;
24.04.2020 / 17:06 / #ID:7183

Merhaba Rezzan Hanım. Ben Emre. Aksaray ( 68 ) da ikamet etmekteyim. Yanlız bir erkeğim. Size hayatınızda eşlik etmek isterim. Eğer sizin içinde uygun ise emre.kyn68@gmail.com şahsi mail adresim.
baran diyor ki;
/ 12:28 / #ID:4199

sizle gerçekten iyi birşey için yanyana gelmek isterim. aslında iyi biri oldugumu size yanlış yapmayacagımı nasıl anlatacam bilemiyorum siz nasıl isterseniz tanışmak isterseniz soru sorabilirsiniz.
ahmet diyor ki;
/ 11:12 / #ID:3123

sizin gibi hoş nadide bir bayanla güzelce sohbet edip sevginizi kazanmak için arkadaşık tanışma için burdayım isteyen bayanlar güvenirli bir erkek arkadaşlık için bana mesaj atabilir.
suat diyor ki;
/ 10:00 / #ID:1187

inan bende çok yanlız bir erkegim bayan arkadaş araken sizinle yani aynı acıyı yaşayan biriyle tanışmak cok guzel olacak.
Barış diyor ki;
/ 09:45 / #ID:741

arkadaşlık isteyen yanlız bir erkek olarak sizinle tanışmak mutlu olmak ve sizi mutlu etmek isterim aksaraya gelmiştim bayanları çok sıcak kanlı ve tatlılar eger beni kırmasanız sizinlede tanış olmak sesinizi duymak isterim.
engin diyor ki;
/ 13:22 / #ID:262

merhaba ben ist bayanlar evi yakın olsun skyp kulanıyorsanız yazın çok hoşunuz gideçek filimler izlemek istermisiniz bekliyorum aksarayda fındıkzaden
murat diyor ki;
/ 14:44 / #ID:129

mhb mesaj yaz konusalim ben murat iletisim murad06x@hotmail.com
Yükleniyor..


Rezzan için mesaj gönder..


Mesaj yazarak Koşullarımızı kabul etmiş olursun.


BENZER İLANLAR